Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Konsultant Doradztwa Personalnego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6554 dni temu

Ogłoszenie numer: 24138, z dnia 2006-11-08

Firma PERSONNEL COLLEGE BG - doradztwo kadrowe.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KDP/1810/06

Opis stanowiska

- przeprowadzanie projektów rekrutacyjnych, szkoleniowych, audytowych i innych z zakresu HRM, - rozwijanie efektywnych procedur i metod realizacji projektów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - umiejętność budowania kontaktów z klientami biznesowymi, - znajomość procedur rekrutacji, organizacji szkoleń, - znajomość narzędzi i procedur HRM, - umiejętność trafnej oceny predyspozycji zawodowych i osobowości, - talent interpersonalny, samodzielność, lojalność, - biegłość w obsłudze MS Office, poczty elektronicznej i Internetu, - znajomość j. angielskiego - mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy w firmie konsultingu personalnego

Oferujemy

- udział w realizacji rozwojowych zadań i projektów, - elastyczny sposób współpracy, - wynagrodzenie w dużym stopniu uzależnione od wyników.