Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Konsultant / Doradca ds. Funduszy Unijnych

DGE Bruxelles Polska, Usługi Doradcze Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3273 dni temu

Ogłoszenie numer: 857637, z dnia 2015-11-02

DGE Bruxelles poszukuje do swojego biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sporządzanie dokumentacji aplikacyjnej projektów unijnych - pisanie wniosków, biznes planów, studiów wykonalności,
  • Dobór odpowiednich źródeł finansowania dla projektów klientów firmy,
  • Współpraca z klientami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość zagadnień związanych z funduszami unijnymi,
  • Umiejętność opracowywania wniosków aplikacyjnych, opracowywanie biznes planów i studiów wykonalności - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność redagowania tekstów i łatwość operowania słowem,
  • Umiejętność planowania i bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • Samodzielność i kreatywność,
  • Mile widziana znajomość źródeł finansowania projektów badawczo-rozwojowych oraz procesu realizacji prac B+R,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu rozliczania projektów finansowanych ze środków unijnych (RPO, POIG, POIŚ, POKL).

Oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku od 2005 r.,
  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach,
  • Udział w szkoleniach i warsztatach,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę).