Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant | do zespołu wdrożeń | w Dziale Konsultingu

Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5219 dni temu

Ogłoszenie numer: 94526, z dnia 2010-04-02

Wiodąca firma doradcza w obszarze zakupów korporacyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko

Konsultant
do zespołu wdrożeń
w Dziale Konsultingu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych na rzecz Klientów;
  • Realizowanie zadań powierzonych przez kierowników projektów w celu dostarczenia założonych produktów prac klientowi;
  • Nadzorowanie prac konsultantów biorących udział w projekcie;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń;
  • Wsparcie Działu Sprzedaży i Marketingu;
  • Rozwijanie wiedzy w danym obszarze kompetencji w celu podnoszenia jakości świadczonych usług i wydajności pracy;

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne);
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w firmie konsultingowej lub wdrożeniowej;
  • Znajomości metodyki oraz praktycznych zagadnień prowadzenia projektów wdrożeniowych;
  • Dodatkowym atutem będą podstawy informatyczne (bazy danych, konfiguracja systemów, testowanie) oraz znajomość tematyki zakupów korporacyjnych i Zarządzania Łańcuchem Dostaw (Supply Chain Management);
Poszukujemy osób, które:
  • Są zorientowane na cel, konsekwentne oraz skuteczne w działaniu;
  • Są samodzielne oraz sumienne w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Są asertywne, elastyczne i komunikatywne;
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Są zorientowane na klienta,;
  • Potrafią pracować w zespole.

Oferujemy

  • Możliwość realizowania projektów wdrożeniowych dla największych polskich oraz międzynarodowych firm;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych;
  • Pracę w miłej atmosferze w dynamicznej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.