Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Konsultant d/s ubezpieczeń

Net Premium Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6470 dni temu

Ogłoszenie numer: 24168, z dnia 2006-11-10

Spółka Net Premium Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm zajmującą się administracją ubezpieczeń dla klientów z branży finansowo-ubezpieczeniowej. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.netpremium.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KU/2006

Opis stanowiska

Konsultanci d/s Obsługi ubezpieczeń komunikacyjnych (KUK), Obsługi ubezpieczeń majątkowych (KUM), Obsługi szkód częściowych i całkowitych (KS), Obsługi infolinii (KI)

Wymagania

Wymagania: wykszt. min. średnie, b. db obsługa MS Office. Mile widziane doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń komunik. i majątk., lic. KNUiFE.

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym zespole pracowników, szkolenia merytoryczne oraz możliwość rozwoju