Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Konsultant d/s Techniczno-Handlowych

ALUP Kompressoren Polska sp zo.o
Gdańsk
praca stacjonarna
6712 dni temu

Ogłoszenie numer: 18366, z dnia 2006-03-01

ALUP Kompressoren GmbH jest niemieckim producentem śrubowych i tłokowych sprężarek powietrza

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

aktywne pozyskiwanie nowych klientów prezentacja oferowanych produktów doradztwo techniczne realizacja planów sprzedaży

Wymagania

minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn przemysłowych wyższe wykształcenie techniczne dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów znajomosć jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

samodzielna i odpowiedzialna praca możliwość rozwoju zawodowego motywacyjny system wynagrodzeń samochód służbowy i tel komórkowy