Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Konstruktora Produktów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Gniezno, okolice Gniezna
praca stacjonarna
6493 dni temu

Ogłoszenie numer: 25616, z dnia 2007-01-08

Nasz Klient to lider w Polsce oraz znacząca firma w Europie w produkcji ekskluzywnych rozwiązań sanitarnych.

Miejsce pracy: Gniezno, okolice Gniezna

Nr Ref.: KSJ/1812/06

Opis stanowiska

Zadania: Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -samodzielne prowadzenie projektów nowych i prototypowych wyrobów; - uczestnictwo w dużych projektach inżynierskich; - ścisła współpraca z działem produkcji; - projektowanie nowych produktów firmy z tworzyw sztucznych; - dokonywanie zmian konstrukcyjnych istniejących wyrobów; - opracowywanie pełnej dokumentacji technicznej produktów; - wykonywanie czynności projektowych CAD dotyczących produktów.

Wymagania

- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku; - wykształcenie wyższe techniczne; - umiejętność projektowania technicznego; - dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie; - znajomość systemów CAD 3D; - znajomość pakietu MS Office; - wyobraźnia przestrzenna; - samodzielność i inicjatywa w działaniu, kreatywność.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie; - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań; - uczestniczenie w planowaniu działań zmierzających do modernizacji produkowanych wyrobów; - szeroki rozwój zawodowy i wymianę doświadczeń; - pracę w dynamicznym zespole.