Zobacz więcej ofert pracy

KONSTRUKTOR

Weber Hydraulika Sp. zo.o.
dolnośląskie, Wykroty/Boleslawiec
praca stacjonarna
5954 dni temu

Ogłoszenie numer: 44727, z dnia 2008-05-30

Jesteśmy międzynarodowym, innowacyjnym producentem elementów i systemów hydraulicznych, zatrudniającym ponad 1000 osób w zakładach zlokalizowanych nie tylko w Europie, ale również w Ameryce. Nasze nowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Polsce, a dokładnie w Wykrotach niedaleko Bolesławca, zajmuje się produkcją podnośników do samochodów ciężarowych oraz siłowników hydraulicznych do wózków widłowych, zatrudniając przy tym ponad 100 pracowników.

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wykroty/Boleslawiec

Opis stanowiska

1.Analiza i dostosowanie danych klienta w rozwoju komponentów mechaniczno-hydraulicznych 2.Uwzglednianie przepisow prawnych i wytycznych klienta 3.Interpretacja, kalkuacje i konstrukcja 4.Tworzenie dokumentacji technicznej 5.Uzgadnianie projektów z działem produkcji, zbytu i planowania 6.Wspołpraca przy organizacji i budowie działu konstrukcji

Wymagania

1.Wykształcenie wyższe, tytuł inżyniera budowy maszyn 2.Doświadczenie min. 5 lat 3.Doświadczenie w dziale rozwoju komponentów hydraulicznych 4.Umiejetność konstruowania dużych serii z uwzglednieniem optymalizacji kosztów 5.Znajomość programów CAD, CATIA V5, Microsoft Office 6.Dobra znajomość języka niemieckiego 7.Samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

•miejsce pracy w stabilnej firmie •stałą umowę o pracę •motywujący system wynagrodzeń •możliwość rozwoju •zwrot kosztów dojazdu