Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor

EMC Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6496 dni temu

Ogłoszenie numer: 25570, z dnia 2007-01-05

Firma EMC Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i produkcją elektroniki dla branży oświetlenia. Naszą misją jest najwyższa jakość wyrobów osiągana dzięki innowacyjnym projektom oraz własnym standardom testowania. EMC, firma w 100% polska, jest obecna na rynku juz od ponad 18 lat. W związku z wprowadzeniem na rynek nowej marki produktów w branży elektronicznej i oświetleniowej firma poszukuje:

Konstruktor

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: KONS/5/2006

Opis stanowiska

Projektowanie układów elektronicznych od etapu przygotowania materiałów teoretycznych i przedstawienia założeń oraz planu działania, poprzez symulacje działania, przygotowanie i prezentację prototypu, aż do uruchomienia układów próbnych. Modyfikacje produkowanych wyrobów. Udział w przygotowaniu dokumentacji serii próbnych i prototypowych. Poszukiwanie i propagowanie w zespole nowatorskich rozwiązań oraz wiedzy elektronicznej.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe elektroniczne - Wiedza elektroniczna + Projektowanie układów elektronicznych + Obliczanie układów i symulacja układów elektronicznych + Umiejętność tworzenia materiałów do opracowywania dokumentacji technicznej + Uruchamianie modeli, prototypów układów elektronicznych + Optymalizacja badanych i testowanych układów - Znajomość języka angielskiego w stopniu średnim - Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- pracę w jednej z wiodących na rynku firm z branży elektronicznej - możliwość pracy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i silnej pozycji rynkowej - atrakcyjne warunki płacowe - premie motywacyjną