Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Gniezno, okolice Gniezna
praca stacjonarna
6513 dni temu

Ogłoszenie numer: 25110, z dnia 2006-12-19

Nasz Klient – wiodąca firma w branży wyposażenia sanitarnego, obecna jest na rynku od 1983 roku. Dzisiaj jest liderem w Polsce oraz znaczącym graczem w Europie w produkcji rozwiązań kąpielowych dla łazienki - kabin, brodzików, wanien i systemów hydromasażu, kabin parowo-hydromasażowych oraz paneli prysznicowych.

Konstruktor

Miejsce pracy: Gniezno, okolice Gniezna

Nr Ref.: KSJ/2811/06

Opis stanowiska

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie i projektowanie wyrobów w zakresie tworzyw sztucznych, wykonywane czynności projektowe CAD dotyczące produktów, prowadzenie pełnej dokumentacji projektu, a także wspomaganie procesów zmian i proponowanych inicjatyw.

Wymagania

- ukończone studia wyższe techniczne, - doświadczenie w projektowaniu technicznym, - dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (niezbędne), - znajomość systemów CAD 3D, - znajomość pakietu MS Office - wyobraźnia przestrzenna, - samodzielność i inicjatywa w działaniu, kreatywność.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w stabilnej firmie, - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, - uczestniczenie w planowaniu działań zmierzających do modernizacji produkowanych wyrobów, - szeroki rozwój zawodowy i wymianę doświadczeń, - pracę w dynamicznym zespole.