Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Inowrocław, okolice Inowrocławia
praca stacjonarna
6520 dni temu

Ogłoszenie numer: 24977, z dnia 2006-12-12

Naszym Klientem jest prężna firma z branży inżynierii sanitarnej, istniejąca na rynku od ponad 20 lat, zatrudniająca blisko 500 osób. Przedsiębiorstwo to jest jednym z liderów w zakresie produkcji rozwiązań kąpielowych dla łazienek.

Konstruktor

Miejsce pracy: Inowrocław, okolice Inowrocławia

Nr Ref.: AAL/1108/06

Opis stanowiska

- opracowanie wzorów nowych rozwiązań technicznych, - przygotowywanie dokumentacji technicznej, - uczestniczenie w procesach przygotowania produkcji

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, ewentualnie studenci V roku - Znajomość oprogramowania typu CAD, - Bezwzględnie co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie