Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor

AUT-TECH Automationstechnik GmbH Oddział w Polsce
Jelcz-Laskowice
praca stacjonarna
4702 dni temu

Ogłoszenie numer: 162974, z dnia 2011-09-02

Jesteśmy polskim oddziałem biura konstrukcyjnego działajacego od 1987 w Kolonii (Niemcy).

Obsługujemy firmy głownie z branży: automotive.

Świadczymy usługi m.in. dla takich firm jak:Volkswagen, Opel, Ford, BMW, Daimler, Volvo.

Zakres działalności to: planowanie, projektowanie i konstrukcja autonomicznych linii produkcyjnych, gniazd montażowych, stanowisk spawalniczych i kontrolno-pomiarowych.

Konstruktor

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska

  • projektowanie 3D stanowisk oprzyrządowania zgrzewalniczego, systemów transportowych, stanowisk kontrolnych itp.
  • wykonywanie dokumentacji 2D

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny)
  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość systemu CATIA V5 lub NX7 (modelowanie bryłowe)
  • gotowość do wyjazdów służbowych (Niemcy)

Oferujemy

  • ciekawą pracę z doświadczonym zespołem projektowym
  • możliwość zgłębiania wiedzy z sektora AUTOMOTIVE
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu