Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konstruktor

Konstruktor

Sport Grupa Sp z o. o.
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
4920 dni temu

Ogłoszenie numer: 134305, z dnia 2011-02-24

Więcej informacji na temat naszej firmy można uzyskać na naszej stronie internetowej www.sportgrupa.pl

Konstruktor

Miejsce pracy: mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Samodzielne projektowanie sprzętu sportowego z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości produktu

Wymagania

  • Wykształcenie  wyższe techniczne mechaniczne
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie  w projektowaniu konstrukcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość programu CAD
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość w posługiwaniu się normami PN/ISO/DIN
  • Samodzielność, kreatywność

Oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Odpowiednie narzędzia pracy