Zobacz więcej ofert pracy

KONSTRUKTOR

Wentylatory Wentech Sp.z o.o
Imielin
praca stacjonarna
5016 dni temu

Ogłoszenie numer: 130361, z dnia 2011-01-24

Wiodący Producent Wentylatorów Chłodniowych i Chłodni Wody na rynku  polskim i zagranicznym, poszukuje osobę na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Imielin

Opis stanowiska

  • Samodzielne projektowanie chłodni wody z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości produktu

Wymagania

  • Wykształcenie  wyższe techniczne (Mechanika)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie  w projektowaniu dużych złożeń
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Autodesk Inventor (part, assembly, drawing)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość w posługiwaniu się normami PN/ISO/DIN
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Samodzielność, kreatywność

Oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Odpowiednie narzędzia pracy