Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Konstruktor / Technolog

Zakład Techniczny KarT Włodzimierz Kardasz
Białystok
praca stacjonarna
6841 dni temu

Ogłoszenie numer: 17556, z dnia 2006-01-24

Firma „KarT” jest dostawcą rozwiązań mechanicznych dla przemysłu produkcyjnego. Projektujemy i produkujemy części, przyrządy i urządzenia mechaniczne wykorzystując najnowsze obrabiarki CNC i narzędzia CAD/CAM. Specjalizujemy się w projektowaniu form wtryskowych oraz produkcji metodą obróbki elektroerozyjnej i skrawaniem. Oferujemy usługi utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Istniejemy od roku 1983 i w związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Technolog Do jego/jej zadań będzie należało przygotowanie technologii i procesu produkcji; dobór i zaopatrzenie narzędzi i materiałów, poszukiwanie dostawców oraz kontakty z klientami. Konstruktor Do jego/jej zadań będzie należało projektowanie prototypowych części, przyrządów i urządzeń za pomocą nowoczesnego programu CAD oraz utrzymywanie kontaktów z klientami.

Wymagania

Poszukujemy zdolnych absolwentów lub studentów ostatniego roku technicznych uczelni wyższych (Politechnika), interesujących się mechaniką, budową maszyn, oraz ogólnie pojętą techniką. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego: angielskiego, francuskiego lub niemieckiego oraz doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy

Zatrudnionym oferujemy program uzupełniania i poszerzania wiedzy, dostęp do najnowszych narzędzi i urządzeń, stałą pracę w atrakcyjnej i innowacyjnej firmie w zgranym i towarzyskim zespole, pasjonujące zajęcie oraz liczne wyzwania. Więcej dowiesz się odwiedzając naszą witrynę internetową pod adresem: www.kart.bia.pl