Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Konstruktor/ technolog wyrobów metalowych

Fabryka Mebli Okrętowych Famos sp. z o.o.
pomorskie, Starogard Gdański
praca stacjonarna
4901 dni temu

Ogłoszenie numer: 132147, z dnia 2011-01-25

w Starogardzie Gdańskim zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Starogard Gdański

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie ofert,
  • przygotowywanie technologii produkcji

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mechaniczne)
  • znajomość programów Word i Excel
  • umiejętność wykonywania dokumentacji rysunkowej w programie AutoCad

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagradzania