Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Nowy Sącz
Konstruktor Stolarki Aluminiowej

Fabryka Okien Sp. z o.o.
Nowy Sącz
praca stacjonarna
6699 dni temu

Ogłoszenie numer: 18618, z dnia 2006-03-14

DAKO to renomowana firma produkcyjna branży budowlanej o ugruntowanej i stabilnej finansowo pozycji na rynku. Prężnie działająca Firma zdobywa coraz to nowe obszary rynku krajowego i zagranicznego. Dzięki efektywnej polityce sprzedaży od 11 lat DAKO odnosi sukcesy na rynku stolarki otworowej. Dziś oferta Firmy obejmuje: okna i drzwi PCV i ALUMNIUM, ogrody zimowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne oraz drzwi p-pożarowe.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie ofert inwestycyjnych w zakresie stolarki aluminiowej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - znajomość programu AutoCAD.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, - ciekawa praca w młodym zespole, - możliwość rozwoju i samorealizacji.