Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Konstruktor Produktów

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Gniezno, okolice Gniezna
praca stacjonarna
6499 dni temu

Ogłoszenie numer: 25494, z dnia 2007-01-03

Nasz Klient to lider w Polsce oraz znaczący gracz w Europie w produkcji ekskluzywnych rozwiązań sanitarnych.

Miejsce pracy: Gniezno, okolice Gniezna

Nr Ref.: KSJ/2811/06

Opis stanowiska

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie i projektowanie wyrobów w zakresie tworzyw sztucznych, wykonywane czynności projektowe CAD dotyczące produktów, prowadzenie pełnej dokumentacji projektu, a także wspomaganie procesów zmian i proponowanych inicjatyw.

Wymagania

- Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe techniczne), - umiejętność projektowania technicznego, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, - znajomość pakietu MS Office, - wyobraźnia przestrzenna, - samodzielność i inicjatywa w działaniu, kreatywność - mile widziana znajomość systemów CAD 3D.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, - uczestniczenie w planowaniu działań zmierzających do modernizacji produkowanych wyrobów, - szeroki rozwój zawodowy i wymianę doświadczeń, - pracę w dynamicznym zespole.