Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor Odzieży

Roger Publishing Wójciccy sp. k.
Warszawa, Warszawa - Wawer
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
942 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Wawer
Twój zakres obowiązków:
  • wykonywanie konstrukcji, modelowania i stopniowania odzieży w programie InvenTex
  • tworzenie tabel wymiarowych odzieży
  • wykonywanie dokumentacji techniczno-technologicznej w programach Corel Draw lub Adobe
  • kontrola zgodności wzorów z dokumentacją techniczną i projektową
  • monitorowanie poprawności odszytych wzorów odzieży i kontakt ze szwalniami;
  • dokonywanie przymiarek na modelach
  • wyszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • ścisła współpraca z projektantami, krawcowymi, koordynatorami produkcji oraz z działem graficznym, kreatywnym i logistyki
Czego oczekujemy:
  • mile widziane wykształcenie odzieżowe
  • doświadczenia w konstruowaniu odzieży
  • dobrej znajomości zagadnień konstrukcyjnych oraz zasad kroju i szycia
  • umiejętności obsługi programu do konstrukcji np. InvenTex oraz programu Corel Draw
  • umiejętności myślenia „out of the box”
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zniżkę na produkty firmowe
  • pyszną kawę
  • miejsce parkingowe