Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Konstruktor / Mechanik

Radziwiłł Compressors Sp. z o.o.
Gniezno
praca stacjonarna
5223 dni temu

Ogłoszenie numer: 99110, z dnia 2010-04-27

Radziwiłł Compressors Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2003 r. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie procesu wytwarzania sprężonego powietrza poprzez wprowadzenie na rynek pełnej gamy urządzeń sprężających bazujących na przełomowej technologii "R". Technologia ta pozwoli nabywcom urządzeń zmniejszyć zużycie energii, obniżyć koszty i chronić środowisko naturalne.

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

Innowacyjna spółka Radziwiłł Compressors, w związku z rozwojem firmy oraz zaawansowaniem prac badawczo-rozwojowych nad nowym typem stopnia sprężającego w ramach projektu „Wdrożenie do produkcji innowacyjnego stopnia sprężającego” współfinansowanego przez Unię Europejską – Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Działania 1.4-4.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, do swojego biura w Gnieźnie poszukuje Konstruktora/Mechanika. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
  • projektowanie urządzeń technicznych oraz sporządzanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne, inżynier mechanik,
  • bardzo dobra znajomość programu SolidWorks,
  • dyspozycyjność, kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • dogodne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • szkolenia wprowadzające,
  • miłą atmosferę.