Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Konstruktor Mechanik

Zakład Projektowania Technologii i Automatyki PRO-ZAP Sp. z o.o.
wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
praca stacjonarna
4321 dni temu

Ogłoszenie numer: 239206, z dnia 2012-10-15

W związku z rozwojem naszej spółki poszukujemy pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej dla nowych i/lub istniejących produktów i komponentów w oparciu o oprogramowanie Solid Works zgodnie z obowiązującymi normami.
  • Nadzór techniczny nad produkcją i montażem skonstruowanych maszyn, oprzyrządowaniem itp.
  • Rozwijanie istniejących rozwiązań technicznych oraz wprowadzanie nowych technologii, innowacji i usprawnień.
  • Współpraca z liderami projektów, zespołem programistów, działem zakupów, działem projektów elektrycznych i montażu.
  • Uczestnictwo oraz koordynacja pracy w grupach projektowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (wymagany kierunek: mechanika i budowa maszyn).
  • Znajomość projektowania w środowisku 3D, wiedza z zakresu budowy i konstrukcji maszyn.
  • Umiejętność opracowania dokumentacji mechanicznej.
  • Doświadczenie: 3 lata na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, dobra organizacja pracy, komunikatywność.
  • Mile widziana znajomość programu Solid Works.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność.
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem (angielski lub inny).

Oferujemy

  • Zapewniamy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, rozpoznawanej w branży automatyki przemysłowej.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (szkolenia, zdobycie wymaganych uprawnień).
  • Pracę w przyjaznym zespole.
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zakresu obowiązków i efektów pracy.