Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konstruktor Mechanik

Centrum Nauki Kopernik
Warszawa
praca stacjonarna
4937 dni temu
top.jpg

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie/ Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku konstruktora będzie przygotowywać projekty i dokumentację prototypowych, interaktywnych urządzeń o przeznaczeniu edukacyjnym. Pracując w zespole projektowym, współpracować będzie z elektronikiem i designerem, a także innymi konstruktorami. Opracowywane projekty będą od razu realizowane przez własny warsztat produkcyjny oraz podwykonawców, i jako gotowe stanowiska ekspozycyjne znajdą się na wystawach stałych w Centrum Nauki Kopernik.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne mechaniczne lub mechatroniczne,
  • wszechstronność w projektowaniu i rozwiązywani problemów technicznych,
  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora lub konstruktora prowadzącego,
  • znajomość zagadnień technologicznych i nowoczesnego materiałoznawstwa,
  • samodzielność w wyszukiwaniu i doborze podzespołów oraz ich dostawców,
  • doświadczenie w systemach CAD 3D (znajomość SolidWorks będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość podstawowych zagadnień elektrycznych i elektronicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość współuczestniczenia w bardzo ciekawych projektach,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). przez Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (00-390), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Centrum Nauki Kopernik to:

  • królestwo eksperymentów – w Centrum znajdują się setki angażujących eksponatów. Umożliwiają one prowadzenie samodzielnych doświadczeń, wyjaśniających funkcjonowanie świata wokół nas. Eksperymentowanie pomaga zrozumieć nawet skomplikowane zjawiska.
  • przygoda i świetna zabawa - każdy, kto odważy się trochę poeksperymentować przekona się, że nauka to wciągająca i fascynująca przygoda. Wiek zwiedzającego nie ma znaczenia - wystawy są tak pomyślane, by każdy znalazł tu coś dla siebie.
  • podglądanie przyszłości - prezentujemy rozwiązania technologiczne, nad którymi naukowcy dopiero pracują.

a także:

  • teatr, w którym w role aktorów wcielają się roboty,
  • teatr Wysokich Napięć,
  • Park Odkrywców,
  • oryginalny ogród widokowy na dachu,
  • jedno z najnowocześniejszych na świecie planetariów,
  • Centrum Konferencyjne.

Proces rekrutacji