Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Konstruktor Mechanik- Inżynier Projektu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6203 dni temu

Ogłoszenie numer: 35442, z dnia 2007-10-26

Naszym klientem jest polski oddział międzynarodowego koncernu dostarczającego kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyzacji produkcji. Kompleksowe systemy przenośników dostarczane przez naszego Klienta są stosowane w największych zakładach w branży spożywczej, farmaceutycznej, tytoniowej, motoryzacyjnej i wielu innych na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy, młodych ambitnych osób gotowych związać swoją przyszłość z pracodawcą na najbliższe lata. Firma oferuje stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: FEE/0509/07

Opis stanowiska

- Zapewnienie wysokiej rentowności realizowanych projektów ze szczególną troską o wysokie korporacyjne standardy. Kompleksowe prowadzenie projektu tj: - Udział w identyfikacji potrzeb klientów, doradztwo techniczne; - Projektowanie dedykowanych systemów automatyzacji - Przygotowanie pełnej dokumentacji warsztatowej; - Nadzór autorski montażu urządzeń; - Udział w odbiorach urządzeń w zakładach klientów na terenie Europy Zachodniej.

Wymagania

- Doświadczenie w zakresie projektowania maszyn lub urządzeń (2D i 3D); - Wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika, mechatronika) - Znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w tym również znajomość słownictwa branżowego); - Ugruntowana wiedza z zakresu pneumatyki; - Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu lub wdrożeniach projektów; - Prawo jazdy kat B (niezbędne); - Dyspozycyjność; - Komunikatywność, kultura biznesowa, zaangażowanie umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym; - Stałą możliwość rozwoju zawodowego; - Pakiet socjalny; - Atrakcyjne wynagrodzenie.