Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Konstruktor - inżynier projektu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6445 dni temu

Ogłoszenie numer: 26804, z dnia 2007-02-26

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent wysokiej jakości systemów transportu wewnętrznego dla różnych dziedzin przemysłu (montaż, napełnianie, produkcja, pakowanie). Kompleksowe systemy przenośników dostarczane przez naszego Klienta są stosowane w największych zakładach w branży spożywczej, farmaceutycznej, tytoniowej, motoryzacyjnej i wielu innych na całym świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: IKF/0201/07

Opis stanowiska

- Udział w identyfikacji potrzeb klientów, doradztwo techniczne; - Przygotowywanie oferty i propozycji rozwiązań technicznych i cenowych dla klientów; - Projektowanie dedykowanych systemów automatyzacji; - Aktywne uczestnictwo w realizacji projektów, kontrola techniczna nad implementacją rozwiązań u klientów.

Wymagania

- Minimum 3 letnie doświadczenie w branży przemysłowej na stanowisku projektanta, konstruktora, i/lub inżyniera projektu; - Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu AutoCAD (2D i 3D); - Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, mechatronika); - Znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w tym również znajomość słownictwa branżowego); - Ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn; - Prawo jazdy kat B (niezbędne) - Dyspozycyjność, - Komunikatywność, kultura biznesowa, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- Pracę w prestiżowej firmie, w międzynarodowym środowisku; - Rozwój zawodowy m.in przez szkolenia oraz uczestniczenie w projektowaniu i wdrożeniu najwyższej jakości kompleksowych rozwiązań w dziedzinie automatyki; - Atrakcyjne wynagrodzenie.