Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Andrychów
Konstruktor form wtryskowych

Tech Sp. J.
Andrychów
praca stacjonarna
4746 dni temu

Firma zajmuje się konstruowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych.

Miejsce pracy: Andrychów

Zadania:
  • Nadzór nad wykonywaniem, naprawami oraz przeglądami form wtryskowych do tworzyw termoplastycznych, tworzeniu części zamiennych oraz elementów formujących tworzyw sztucznych,
  • Pomoc w projektowaniu, konstruowaniu i wdrażaniu nowego oraz modyfikacja istniejącego oprzyrządowania dla detali z tworzyw sztucznych,
  • Wspieranie procesu wdrażania nowych produktów,
  • Udział w tworzeniu nowych produktów oraz projektowaniu form wtryskowych,
  • Utrzymywanie form wtryskowych w gotowości produkcyjnej,
  • Zarzadzanie podległym zespołem osób- rozdzielanie obowiązków, motywowanie, kontrola.
Wymagania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie w wykonywaniu form wtryskowych,
  • Doświadczenie w projektowaniu form wtryskowych,
  • Dobra znajomość konstrukcji i działania form wtryskowych, technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się MS Office,
  • Znajomość technologii obróbki metali,
  • Czynne Prawo Jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynku,
  • Możliwość rozwoju poprzez wkład w budowę nowej narzędziowni, odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Poznaj

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej.