Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Kętrzyn
Konstruktor Elektronik

Bank Danych o Inżynierach-Żebrowscy Sp. J.
Kętrzyn
praca stacjonarna
4837 dni temu

Dla naszego klienta, Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Sp.k., producenta komponentów oświetleniowych, wywodzącego się z Philips Lighting Poland S.A. poszukuje pracownika do Działu Rozwoju.

Numer referencyjny: 4766-11

Miejsce pracy: Kętrzyn

Zadania:
  • prace nad nowymi wyrobami (zapłonniki, kontrolery do systemów oświetleniowych etc.)
  • zmiany komponentów w aktualnie produkowanych wyrobach
  • analiza wyrobów konkurencji
  • wsparcie sprzedaży i posprzedażowe
  • tworzenie i wprowadzanie zmian w dokumentacji wyrobów i komponentów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika)
  • znajomość programów wspomagających projektowanie (np. LTSpice, CadStar lub podobne)
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi przyrządów pomiarowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, nastawienie na realizację powierzonych celów, kreatywność

Oferujemy:
  • odpowiedzialną i interesującą pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • współpracę w międzynarodowym środowisku