Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Konstruktor - asystent projektanta

BTI Jan Gumkowski
Poznań
praca stacjonarna
4983 dni temu

Ogłoszenie numer: 127342, z dnia 2010-12-23

Biuro Techniczno - Inżynierskie Jan Gumkowski działa od 1994r. Projektuje, wykonuje, kompletuje, linie technologiczne,oraz maszyny i urządzenia nietypowe. Prowadzi badania, własne i zlecone. BTI opracowało i wdrożyło kilka nowatorskich technologii, ma rownież na swym kącie kilka wdrożonych patentów.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Konstruktor - asystent projektanta, maszyn i urządzeń nietypowych, stanowisk badawczych itp.

Wymagania

  • Znajomość i umiejętność posługiwania się Auto CAD-em i Solid Worksem.
  • Absolwent Politechniki, najlepiej po budowie maszyn.
  • Znajomość zagadnień projektowania.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy minimum kat.B

Oferujemy

  • Pracę twórczą w ciekawym zespole.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.