Zobacz więcej ofert pracy

Konserwator

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.
dolnośląskie, Biskupice Podgórne
praca stacjonarna
1249 dni temu

Ogłoszenie numer: 4729461, z dnia 2021-05-18

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwator

Miejsce pracy: dolnośląskie, Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • dbanie o należyty stan techniczny budynku oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych,
  • uprawnienia SEP min. 1kV,
  • prowadzenie książki budynku,
  • nadzór nad serwisami budynku,
  • prace naprawcze,
  • drobne prace porządkowe na terenie obiektu i terenie przynależącym.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane umiejętności hydrauliczne,
  • chęć do pracy, zaangażowanie,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera, poczty elektronicznej oraz programów MS Office (Word, Excel),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferujemy

  • praca na jedną zmianę (7-15)
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat,
  • premia frekwencyjna,
  • praca od zaraz.