Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSERWATOR/OGRODNIK

SAWA TAXI Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa/Wawer
praca stacjonarna
4969 dni temu

Firma transportowa z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku warszawskim, w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem segmentu usług, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Wawer
Nr ref.: ZŁOTA RĄCZKA

Zadania:
  • wykonywanie bieżących napraw konserwacyjno-remontowych na obiekcie
  • dbanie o zieleń w budynku i na terenie firmy
  • nadzorowanie porządku na parkingu przy siedzibie firmy
  • drobne prace naprawcze i dbanie o czystość aut firmowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość podstaw eksploatacji samochodów i elektryki
  • umiejętność organizacji pracy własnej
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • regularny czas pracy (5 dni w tygodniu po 8h)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".