Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konserwator obiektu

VITTEX SP.ZO.O.
Warszawa
praca stacjonarna
5164 dni temu

Ogłoszenie numer: 102101, z dnia 2010-06-07

Firma zarządzająca nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem, obsługująca nieruchomości komercyjne.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wykonywanie prac mających na celu utrzymanie nieruchomości w dobrym stanie technicznym oraz ogólnie porządkowym (w charakterze tzw."złotej rączki"). Najchętniej rencista lub emeryt.

Wymagania

  • ogólnobudowlane (malowanie, układanie terakoty)
  • porządkowe (zamiatanie, strzyżenie trawy, odśnieżanie)
  • prawo jazdy kat.B Wymagania osobowościowe:
  • pracowitość
  • samodzielność
  • uczciwość
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • samodzielne stanowisko
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od efektów i rodzaju prac