Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KONSERWATOR OBIEKTÓW

Enco Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
5222 dni temu

Ogłoszenie numer: 101436, z dnia 2010-06-01

Firma z 20 – letnim doświadczeniem posiadająca obiekty biurowe oraz warsztatowo-magazynowe poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wykonywanie prac mających na celu utrzymanie nieruchomości spółki w pełnej sprawności (praca w charakterze tzw. „złotej rączki”) oraz adaptacja pomieszczeń dla najemców. W szczególności chodzi o prace obejmujące hydraulikę, ślusarstwo, prace ogólnobudowlane.

Wymagania

Jako konieczne traktujemy umiejętności rozwiązywania problemów dotyczące zagadnień:
  • hydraulicznych (konserwacja i regulacja instalacji CO)
  • ślusarskich (naprawa, montaż zawiasów, zamków itp.)
  • ogólnobudowlanych (szczególnie: montaż ścian kartono-gisowych z malowaniem i obsadzaniem ościeżnic; montaż sufitów podwieszanych)
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będą umiejętności obejmujące:
  • konserwację instalacji elektrycznych wraz z uprawnieniami SEP do 1kV
  • prace dekarskie,
  • konserwację systemów wentylacji i klimatyzacji,
  • montaż ocieplenia zewnętrznego i tynkowanie,
  • montaż glazury i terakoty.
Wymagania osobowościowe:
  • pracowitość
  • samodzielność
  • uczciwość
  • dyspozycyjność
  • brak nałogów

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • samodzielne stanowisko pozwalające na wykorzystanie swoich możliwości
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od efektów pracy