Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konserwator maszyn poligraficznych

PIN Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5602 dni temu

Ogłoszenie numer: 62603, z dnia 2009-04-13

Firma mieści się w Warszawie na Białołęce.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: serwis

Opis stanowiska

Drukarnia płyt CD/DVD poszukuje pracownika odpowiedzialnego za stan techniczny maszyn drukarskich i introligatorskich. Zakres obowiązków stanowiska przewiduje: - bieżącą konserwację maszyn, - wymianę części eksploatacyjnych, - możliwe do wykonania we własnym zakresie naprawy, - kontakt z serwisami maszyn, - zakupy części zamiennych i eksploatacyjnych oraz kontrolę ich stanów magazynowych - poszukiwanie alternatywnych rozwiązań technicznych, których celem jest obniżenie kosztów lub poprawa jakości pracy maszyn - nadzór nad operatorami maszyn w zakresie prawidłowej obsługi i wykonywania powierzonych im czynności serwisowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - średniego lub wyższego wykształcenia o profilu technicznym - znajomości technicznego języka angielskiego - zmysłu technicznego i zdolności manualnych - dyspozycyjności - skrupulatności, dokładności, systematyczności - prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Praca na 1/2 etatu lub jako dodatkowa w uzgodnionym wymiarze czasu. Przy rozszerzeniu zakresu obowiązków możemy zapewnić pracę na pełny etat.