Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konserwator instalacji sanitarnych oraz Konserwator instalacji elektrycznych

Telecomm sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4789 dni temu

Ogłoszenie numer: 151654, z dnia 2011-06-06

W związku z intensywnym rozwojem firmy TELECOMM Sp. z o.o.
zajmującej się automatyką budynkową BMS oraz kompleksową
techniczną obsługą obiektów budowlanych,
poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego obiektu
  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji sanitarnych  HVAC, instalacji elektrycznych oraz innych urządzeń technicznych
  • Nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne sanitarne lub elektryczne
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Świadectwo kwalifikacyjne E Grupa 1 elektryczne lub Grupa 2 sanitarne
  • Umiejętność wykonywania prac konserwacyjno - naprawczych tj. budowlanych, elektrycznych, sanitarnych
  • Zapał do pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę pracy