Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Konserwator do ośrodka turystycznego w Bieszczadach (z zakwaterowaniem)

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
wielkopolskie
praca stacjonarna
4803 dni temu

Czołowy organizator wypoczynku w Bieszczadach

Zadania:
  • utrzymanie sprawności technicznej obiektu,
  • konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń,pojazdów
  • remonty, modernizacje zaplecza turystyczno - rekreacyjnego
  • utrzymanie estetyki terenów zielonych
  • pomoc w organizacji imprez turystycznych
  • konstruowanie innowacyjnych rozwiązań wspomagających obsługę imprez turystycznych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość mechaniki
  • znajomość zagadnień z dziedzin elektryki oraz hydrauliki
  • znajomość zagadnień remontowo - budowlanych
  • zdolności konstruowania urządzeń technicznych
  • prawo jazdy min.kat B
Oferujemy:
  • praca w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem współpracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki socjalne ( zakwaterowanie + wyżywienie)
  • perspektywa samorealizacji i rozwoju przy prowadzeniu ośrodka turystycznego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)