Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Kolporter Ulotek Opolskie
Kolporter gazetek reklamowych

Opol-Press S.C.
opolskie
praca stacjonarna
3373 dni temu

Ogłoszenie numer: 721941, z dnia 2015-06-24

Firma Opol-Press zajmuję się dostarczaniem gazetek promocyjnych na terenie województwa opolskiego.

Pracujemy na rzecz największej firmy dystrybucyjnej w Polsce

i jesteśmy jej jedynym przedstawicielem na terenie Opolszczyzny.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Roznoszenie ulotek na terenie całego województwa opolskiego
  • Praca 5 dni w tygodniu
  • Codzienne wyjazdy z Opola jako członek ekipy około godziny 7.30, powrót około 17.00

Wymagania

  • Kondycja fizyczna pozwalająca na roznoszenie ulotek do domów i klatek schodowych
  • Orientacja w terenie - mile widziana znajomość topografii terenu
  • Dla kandydatów aspirujących na szefa brygady, koniecznie prawo jazdy kategorii "B"

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia dodatkowych zleceń
  • Prace w bardzo dobrze zgranym zespole