Zobacz więcej ofert pracy

Koder HTML

HBZ Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6537 dni temu

Ogłoszenie numer: 22505, z dnia 2006-08-24

Jesteśmy jedną z najstarszym firm obecnych na rynku internetowym i komputerowym w Polsce. Działamy nieprzerwanie od 1996 r., wyznaczając sobie coraz to nowe cele do realizacji, podnosząc jakość usług i zakres naszej oferty. Stawiamy na długotrwałą współpracę i kompleksową obsługę – dzięki temu mamy liczne grono zaufanych i zadowolonych klientów. W 2003 roku stworzyliśmy Agencję Interaktywną easy.web, będącą integralną częścią Firmy HBZ, która ma za zadanie zintegrowanie procesów zachodzących przy tworzeniu i zarządzaniu serwisami, stronami WWW, sklepami internetowymi. Agencja easy.web prezentuje marketingowe podejście w zarządzaniu projektami i markami w sieci.

Koder HTML

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Skład/aktualizacja serwisów WWW Tworzenie prostych skryptów PHP Wdrażanie gotowych systemów CMS, e-commerce

Wymagania

- bardzo dobra znajomość XHTML, CSS2 oraz JavaScript - podstawowa znajomość Photoshopa na potrzeby składania, cięcia i optymalizacji stron/serwisów www - znajomość Flasha (na potrzeby aktualizacji) Dodatkowymi atutami będą: - dobra znajomość PHP - dobra znajomość MySQL/PostgreSQL - znajomość SMARTY - podstawowa znajomość Action Script

Oferujemy

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia Wynagrodzenie: konkurencyjne + premie