Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koder Html / Webmaster

Imperion Studio
Warszawa
praca stacjonarna
7025 dni temu

Ogłoszenie numer: 10439, z dnia 2005-04-25

Agencja interaktywna Imperion Studio, pilnie poszukuje osob na stanowiska, wiej informacji na www.praca.imperion.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zadania: Osoby na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za "ciecie" przygotowanych przez grafika projektow stron WWW (dostarczonych w postaci plikow .PSD) i na ich podstawie tworzenie gotowych stron HTML

Wymagania

Podstawowe wymagania techniczne: - bardzo dobra znajomosc HTML - bardzo dobra znajomosc CSS oraz zakresu ich wykorzystywania przez przegladarkach internetowych - znajomosc obslugi programu Adobe Photoshop w zakresie umozliwiajacym podstawowa obrobke i optymalizacje grafik - doswiadczenie na podobnym stanowisku Wymagania personalne: - wysoka kultura osobista - swobodna komunikatywnosc z klientami w mowie i pismie - uzdolnienie graficzne - wyczucie estetyczne, kreatywnosc - solidnosc/dokladnosc, szczegolowosc - terminowosc, punktualnosc - zdolnosc szybkiego uczenia - niepalacy Mile widziane - standardy sieciowe WC3 - podstawowa znajomosc PHP + MySQL - staly dostep do internetu

Oferujemy

Podsumowanie: Oferujemy prace w biurze pod Warszawa w pelnym wymiarze godzin lub praca zdalna