Zobacz więcej ofert pracy

Klasyfikator Tusz Wołowych

PKM DUDA S.A.
wielkopolskie, Huta, k. Czarnkowa
praca stacjonarna
3812 dni temu

Miejsce pracy: Huta, k. Czarnkowa
Nr Ref.: 2014/01/OH

Zadania:
  • badanie i klasyfikacja tusz wołowych
  • ocena tusz wołowych wg określonej procedury badania poubojowego
  • prowadzenie dokumentacji
  • obsługa terminali produkcyjnych
Wymagania:
  • uprawnienia rzeczoznawcy w zakresie klasyfikacji tusz wołowych
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu klasyfikacji tusz zwierząt rzeźnych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętności organizacyjne
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie