Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista Kontroli Jakości

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Ząbki, ul. Wolności 50    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Zapewnienie wymaganej jakości produktów przygotowywanych do wysyłki do naszych klientów. Raportowanie nieprawidłowości związanych z przygotowywaniem produktów wysyłanych do klientów MAKRO oraz opracowywanie reklamacji dotyczących jakości...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Sady Klasyfikator Żywności Sady
Klasyfikator owoców i warzyw świeżych

Mercado Group Sp. z o.o.
Sady, Sady gmina Tarnowo Podgórne
praca stacjonarna
4043 dni temu

Ogłoszenie numer: 300789, z dnia 2013-08-23

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sady, Sady gmina Tarnowo Podgórne

Nr Ref.: Klas/07/2013

Opis stanowiska

  • przyjmowanie dostaw i kontrola jakości warzyw i owoców świeżych,
  • reklamace dostaw,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • ocena prawidłowego znakowania owoców i warzyw świeżych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej związanej z dostawami i wysyłką.

Wymagania

  • uprawnienia rzeczoznawstwa owoców i warzyw świeżych,
  • znajomość asortymentu owoców i warzyw świeżych,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • aktualne badania dla celów sanitarno epidemiologicznych,
  • obsługa komputera - mile widziana.

Oferujemy

  • pracę w systemie zmianowym,
  • stabilną i atrakcyjną pracę w dobrze zorganizowanym zespole.