Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Kierowników Grupy Agentów Ubezpieczeniowych / Agentów Ubezpieczeniowych / Kierowników Grupy Przedstawicieli Otwartego Funduszu Emerytalnego / Przedstawicieli Otwartego Funduszu Emerytalnego (również umowa zlecenie)

Commercial Union Polska Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin i okolice
praca stacjonarna
6305 dni temu

Ogłoszenie numer: 28592, z dnia 2007-04-25

Commercial Union Polska, jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Grupa CU obsługuje ponad 3 miliony klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 45 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Poszukujemy dynamicznych osób, które chciałyby wykorzystać bogatą listę kontaktów prowadząc dochodowe zajęcie w dowolnie wybranym czasie. Jeśli spełniasz powyższe kryteria i mieszkasz w Lublinie lub województwie lubelskim, chcemy zaproponować Ci współpracę w charakterze:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin i okolice

Opis stanowiska

  • Zarządzanie grupą Przedstawicieli Otwartego Funduszu Emerytalnego
  • Zarządzanie grupą Agentów Ubezpieczeniowych
  • Pozyskiwanie klientów dla Grupy Commercial Union
  • Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Aktywność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Oferujemy

  • Oferujemy różnorodne formy zatrudnienia w zależności od indywidualnych potrzeb.