Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KIEROWNIKA SPRZEDAŻY (SALES MANAGER)

PKE Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5625 dni temu

Ogłoszenie numer: 58555, z dnia 2009-03-03

należy do wiodących firm w Europie zajmujących się planowaniem i realizacją kompleksowych projektów niskoprądowych i elektrycznych. Aktualnie do naszego polskiego oddziału szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Kierowanie pionem sprzedaży firmy PKE Polska we wszystkich oddziałach (obecnie Warszawa i Wrocław),
  • Tworzenie wraz z dyrekcją i zarządem strategii sprzedażowej i rozwojowej firmy PKE w Polsce.
  • Generowanie sprzedaży poprzez swoją osobistą działalność na rynku jak również poprzez podległych handlowców oraz przy wsparciu pionu technicznego w następujących dziedzinach:
    • Kompleksowe projekty nisko-prądowe i elektryczne związane z nowymi inwestycjami prywatnymi bądź publicznymi (centra handlowo-biurowe, biurowce, hotele, obiekty sportowe, obiekty przemysłowe, lotniska, autostrady)
    • Istniejące już obiekty typu biurowce, hotele, obiekty użyteczności publicznej np. szpitale w zakresie PRAC MODERNIZACYJNYCH zwłaszcza w odniesieniu do systemów p.poż. takich jak SAP i DSO bądź w zakresie integracji istniejących systemów bezpieczeństwa.
    • Istniejące obiekty przemysłowe w zakresie profesjonalnych, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego, dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętności zarządzania grupą podległych pracowników
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej - elektrycznej
  • umiejętności interpersonalnych, nawiązywania kontaktów na różnych szczeblach decyzyjnych
  • ogólnej wiedzy odnośnie systemów nisko-prądowych lub gotowości do szybkiego przyswojenia sobie takiej wiedzy
  • znajomości rynku budowlanego w Polsce, relacji z generalnymi wykonawcami, firmami elektrycznymi, biurami projektowymi itp.
  • prawa jazdy

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie i fachowość oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie znajdującej się w ścisłej czołówce firm integrujących systemy bezpieczeństwa
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia