Zobacz więcej ofert pracy

KIEROWNIKA SALONU

ARYTON SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
5455 dni temu

Ogłoszenie numer: 79364, z dnia 2009-10-20

Aryton to dynamicznie rozwijająca się marka modowa. Tworzymy kolekcje dla Kobiet, które szukają równowagi pomiędzy przemijającymi trendami a klasyką w nowoczesnym ujęciu. Naszym wyróżnikiem są najlepsze tkaniny oraz najwyższa jakość wykonania. Aryton to marka która ma na swoim koncie dużo osiągnięć. Do tych najważniejszych należą wyróżnienia „Doskonałości Mody” przyznawane przez magazyn Twój Styl.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem sprzedawców
  • Kompleksowa obsługa klientów w sklepie oraz fachowe doradztwo
  • Merchandising - ekspozycja towarów
  • Obsługa kasy fiskalnej i komputera

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wiedzy branżowej - mile widziani pasjonaci
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenia minimum średniego
  • zaangażowania
  • umiejętności współpracy z zespołem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę