Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
KIEROWNIKA SALONU

Przedsiebiorstwo handlowe Maria Śliwka
Zabrze
praca stacjonarna
4773 dni temu
skoda_top2.jpg

Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Skoda Auto

z terenu Górnego Śląska, poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania:
  • Realizacja celów ilościowych i wartościowych salonu w zakresie sprzedaży aut,
  • Jakość obsługi Klienta na salonie zgodną ze standardami marki,
  • Kierowanie pracą podległych pracowników,
  • Planowanie i realizacja działań w zakresie pozyskania nowych klientów,
  • Analitykę sprzedaży,
  • Zarządzanie magazynem,
  • Motywowanie i rozwijanie umiejętności sprzedażowych pracowników.
Wymagania:
  • Minimum rocznego doświadczenia w zakresie sprzedaży aut lub zarządzania sprzedażą w innej branży,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia,
  • Orientacji na wyniki,
  • Zaangażowania i zdolności interpersonalnych
Oferujemy:
  • Pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania zależne od wyników,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
skoda_bottom1.jpg