Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KIEROWNIKA ODDZIAŁU w Warszawie

JDJ Bachalski sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5733 dni temu

Ogłoszenie numer: 52987, z dnia 2008-12-04

Wiodąca firma w branży edukacji językowej w kraju i za granicą poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KO/WAWA

Opis stanowiska

Realizacja założeń sprzedażowych oraz stały nadzór nad jakością obsługi klientów.

Wymagania

  • doświadczenie w branży edukacyjnej na kierowniczym stanowisku,
  • sukcesy sprzedażowe,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • skuteczna i sprawna organizacja,
  • ambicja i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie wyższe oraz dobra znajomość j. angielskiego.
  • Oferujemy

    Oferujemy samodzielne stanowisko, możliwość stałego rozwoju oraz atrakcyjne zarobki.