Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIKA DS. SPRZEDAŻY | SPECJALISTÓW DS. REKLAMY | SPECJALISTĘ DS. REKLAMY INTERNETOWEJ

MOTOBIZNES
mazowieckie
praca stacjonarna
5655 dni temu

Ogłoszenie numer: 57829, z dnia 2009-02-19

MOTOBIZNES

jest wydawcą tygodnika motoryzacyjnego i serwisu www.motobiznes.pl NASZA FIRMA TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE. DOŁĄCZ DO NAS!!! Poszukujemy:

KIEROWNIKA DS. SPRZEDAŻY
SPECJALISTÓW DS. REKLAMY
SPECJALISTĘ DS. REKLAMY INTERNETOWEJ

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za reprezentowanie firmy w kontaktach biznesowych, przedstawiania oferty firmy, pozyskiwanie klientów oraz dalsze, bieżące kontakty z nimi.

Wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji działań
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Sukcesy w zakresie pozyskiwania klientów
  • Znajomość branży reklamowej
  • Nastawienie na osiąganie wyników

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia