Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownika budowy w zakresie budownictwa drogowego

DROKAN S.A.
Poznań
praca stacjonarna
4919 dni temu

DROKAN S.A.  poszukuje

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami przepisów prawa,
  • weryfikacja i analiza dokumentacji projektowej,
  • prowadzenie i koordynowanie dokumentacji budowlanej,
  • przygotowywanie i wystawianie zapotrzebowania materiałów,sprzętu i usług związanych z prowadzoną budową,
  • organizowanie i koordynowanie prac podległych pracowników,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp,
  • rozliczanie częściowe i końcowe budowy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, drogownictwo),
  • aktualne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej,
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku kierownik robót lub budowy,
  • wiedza z zakresu materiałów, technologii oraz narzędzi wykorzystywanych na budowie,
  • umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • biegła obsługa programów komputerowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w młodym zespole.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).