Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownika Budowy / Inżyniera Projektu

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4872 dni temu

Nasz Klient, firma z branży dewelopersko-budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Nr ref.: KB-IP/05/11/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego
  • Kierowanie realizacją budowy i nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów prawa  budowlanego
  • Kontrola budżetu i realizacji harmonogramu projektu
  • Nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami
  • Bieżące raportowanie nad przebiegiem prac

Oczekiwania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia na danym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, MS Project, AutoCad)
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656