Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik

P.H SUPERMARKET PANORAMA SP.J
Kobyłka
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 128961, z dnia 2011-01-17

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE SUPERMARKET PANORAMA SP. J.

Polska sieć handlowa istniejąca na rynku od 1996 roku,

laureat konkursu ''LIDER BIZNESU'' Powiatu Wołomińskiego organizowanego przez Klub Wołomiński Biznesu.  W zwiazku z intensywnym rozwoem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU:

Kierownik

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zarządzanie sklepem
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Organizowanie i kierowanie dzialalnością sklepi
  • Koordynacja pracy zespołu sprzedawców
  • Monitorowanie i maksymalizacja poziomów sprzedaży
  • Zarządzanie podległym prsonelem
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętności efektywnego kierowania zespołem ludzi - planowanie, motywowanie i podnoszenie kwalfikacji sprzedawców
  • Organizacja pracy własnej i personelu
  • Dynamizm w działaniu, entuzjazm i zaangażowanie w pracę
  • Odpowiedzialność i lojalność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Pracę w miłym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosfere pracy