Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
KIEROWNIK ZMIANY

DCT Gdańsk SA
Gdańsk
praca stacjonarna
4855 dni temu

obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: KZ/05/11

Zadania:

Zarządzanie, motywowanie i instruowanie podległego zespołu pracowników oraz ustalanie indywidualnych zadań i priorytetów ich pracy. Zarządzanie operacjami terminalowymi podczas zmiany zgodnie z planem oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracy w celu osiągnięcia maksymalnego poziomu wydajności i wysokiego poziomu obsługi klientów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Transport i Logistyka, Eksploatacja Portów, Transport Morski
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku brygadzisty lub kierownika zmiany w branży morskiej lub przemysłowej
  • Umiejętności kierowania zespołem pracowniczym
  • Umiejętności przewidywania problemów poprzez identyfikację kluczowych problemów i tworzenie planów awaryjnych i alternatywnych rozwiązań.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętność obsługi komputera – Windows, MS Office
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Miłą atmosferę w pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)