Kierownik Zmiany Recepcji

Sheraton Grand Warsaw
Warszawa
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
5 godz. temu

Sheraton Grand Warsaw poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Zmiany Recepcji, tj. osoby, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości hotelowych, bezpośrednie koordynowanie pracy recepcji i sprawne zarządzanie zespołem recepcjonistów na zmianie.

Kierownik Zmiany Recepcji
PROFIL KANDYDATA:
  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub 2 lata na stanowisku recepcjonisty;
  • dobra znajomość hotelowego systemu PMS Opera;
  • umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników;
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • zaangażowanie i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i reagowania w trudnych sytuacjach;
  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;
  • dyspozycyjność - praca zmianowa na pełny etat również w weekendy i święta.
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę i realne możliwości rozwoju w sieci Marriott International;
  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • bezpłatne, urozmaicone i pyszne posiłki w restauracji pracowniczej;
  • pakiet benefitów pracowniczych, w tym: opiekę medyczną w LuxMed, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową na atrakcyjnych warunkach, zaplecze socjalne;
  • zniżki na usługi hotelowej pralni i rabaty na słodkie wyroby cukierni hotelowej;
  • atrakcyjne zniżki na noclegi w hotelach sieci Marriott w Polsce i na świecie;
  • zniżki na bilety do teatru;
  • stałe praktykowanie kompetencji językowych.
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Administratorem danych osobowych jest Starwood Services Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. B.Prusa 2. Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu z którą należy się zapoznać.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

Sheraton Grand Warsaw

Sheraton Grand Warsaw, 5-gwiazdkowy hotel marki premium należący do największej sieci hotelowej na świecie Marriott International. Zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy. Posiada 350 pokoi w tym 25 apartamentów, 12 sal konferencyjnych, 3 restauracje (Mezzano, inAzia, Cucina Mia) i niedawno odnowiony Sheraton Fitness z wysokiej klasy sprzętem Technogym. Czymkolwiek chcesz się zajmować, kimkolwiek chcesz być, zasługujesz na karierę, która pozwoli Ci zrealizować zamierzenia. Zasługujesz na to, by marzyć bez ograniczeń. W Sheraton Grand Warsaw możesz być sobą. Realizować się i być najlepszą wersją siebie. Dołącz do profesjonalnego Teamu Sheraton.

Podobne oferty

  • Koordynator Recepcji

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    3 dni
    Zakres obowiązków: Koordynacja pracy recepcji w całej Polsce. Odpowiedzialność za jakość, terminowość prac. Szkolenia pracowników recepcji w zakresie pełnionych zadań. Dbanie o szerzenie kultury firmy, utrzymywanie usług na najwyższym poziomie. Rekrutacja pracowników, zatrudnianie,...
  • Kierownik Recepcji i Rezerwacji (K/M)

    ibis i ibis budget Warszawa Reduta   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Twoja misja Zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez Recepcję; Maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych; Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję Gości i Pracowników; Budowa silnego...
  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel Gdańsk Centrum   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu, przestrzegania standardów marki, szkolenie personelu recepcji w tym zakresie.