Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik zmiany produkcyjnej

Sonoco Poland - Packaging Services Sp. z o. o.
łódzkie
praca stacjonarna
5612 dni temu

Ogłoszenie numer: 59875, z dnia 2009-03-16

Szansa rozwoju zawodowego w firmie Sonoco Poland - Packaging Services Sp. Z o.o. Firma Sonoco jest korporacją amerykańską z siedzibą główną w Hartsville. Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Naszym głównym obszarem działania na świecie jest produkowanie opakowań. Zapewniamy również usługi w dziedzinie pakowania zarówno dla przemysłu jak i odbiorców detalicznych. Współpracujemy z największymi firmami branży FMCG. Zatrudniamy 17.500 osób i obsługujemy klientów w 85 krajach. Dzięki staraniom całego zespołu uruchomienie w 2004 roku Łódzkiego Centrum Pakującego uznano za jeden z najlepszych projektów prowadzonych przez Sonoco i jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc pracy w Łodzi. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, dbając jednocześnie o rozwój naszych pracowników w oparciu o szereg stawianych im wyzwań i możliwość pracy przy nowo wdrażanych projektach. Zmieniamy sposób, w jaki Świat rozumie pakowanie. Aktualnie poszukujemy: Ambitnego, wykształconego kandydata do aktywnej współpracy w dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa na stanowisku:

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: SL/02/09/pr

Opis stanowiska

Opis środowiska pracy:
  • nowoczesna hala produkcyjna
  • 60 ciągów technologicznych
  • zarządzanie około 120 osobowym zespołem ludzi
  • zarządzanie procesem pakowania
  • praca w systemie trzyzmianowym
Zadania:
  • nadzór nad pracownikami oraz efektywne zarządzanie czasem pracy zespołu, maszynami, komponentami
  • nadzór nad standardami jakościowymi produkcji
  • monitorowanie zaopatrzenia stanowisk produkcyjnych w niezbędne komponenty, narzędzia, dokumentacje zgodnie z harmonogramem produkcyjnym
  • kontrola planów produkcyjnych wg. dokumentów rozliczeniowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe; techniczne preferowane
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność zarządzania dużym zespołem ludzkim
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności komunikacyjne, zdolność organizacji swojej pracy oraz podległych pracowników, wysoka operatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy w amerykańskiej firmie o zasięgu globalnym
  • bogaty koszyk świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, możliwość dofinansowania studiów podyplomowych)
  • szkolenia specjalistyczne
  • miłą atmosferę w pracy